Furora
dla biznesu

Group 1

Rectangle 4

Liquid Systems Sp. z o.o.

Liquid Systems Sp. z o.o. jest firmą z sektora IT&T. Od 2003 roku świadczymy usługi w zakresie efektywnego wykorzystania informatyki i telekomunikacji w osiąganiu celów biznesowych oraz instytucji. Oferujemy pomoc w zakresie projektowania i wdrażania systemów informatycznych oraz w budowie i utrzymaniu sieci teletechnicznych. Wspieramy Partnerów w doborze sprzętu oraz oprogramowania informatycznego. Dbamy o to, by infrastruktura informatyczna u naszych Partnerów działała zgodnie z założeniami.

Kadra, z jakiej składa się nasz zespół to specjaliści z sektora IT z wykształceniem informatycznym.

Nasza firma jest przede wszystkim dostawcą usług internetowych, a swoim zasięgiem obejmuje obecnie ponad 2700 klientów. Obecnie dostarczamy Internet o wysokiej przepustowości Klientom w 230 miejscowościach powiatu łosickiego, siedleckiego, węgrowskiego, sokołowskiego i bialskiego.

O zaletach Internetu w technologii światłowodowej przekonali się już abonenci w wyżej wymienionych powiatach.

Rectangle 5

Naszym celem jest dostarczanie Partnerom narzędzi informatycznych niezbędnych do rozwoju ich działalności. Oferujemy najnowsze rozwiązania wraz z rzetelną wiedzą, niezbędną do ich efektywnego wykorzystania. Nasi Partnerzy mogą liczyć na wsparcie w każdej dziedzinie informatyki. Troszczymy się o to by inwestycje w informatykę oraz telekomunikację były dla naszych Partnerów opłacalne i rozwojowe.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby jak najszybciej i najlepiej przedstawić Państwu naszą propozycję współpracy. Liczymy na to, że składana teraz Państwu propozycja usług dostępu do Internetu jest interesująca i będzie stanowiła podstawę do dalszej współpracy.

Jesteśmy w stanie zaproponować usługi z każdej dziedziny informatyki na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych stawek. Najistotniejsze dla nas jest zadowolenia Partnera biznesowego.

Rectangle 5
Rectangle 6

Realizacja

Liquid Systems posiada niezbędne zasoby do tego, by stanowić pierwszy punkt kontaktu we wszelkich sprawach dotyczących wymagań informatycznych i możliwości ich technicznego zastosowania. Nasza wiedza i doświadczenie zapewniają sprawne działanie wdrażanych rozwiązań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z rozwiązaniami dla firm na różnych rynkach opracowaliśmy procedury zapewniające wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny.

Rectangle 7

Współpraca

Zmierzając do stworzenia optymalnych warunków do współpracy, naciskamy na to, by nasi Partnerzy zachowali kontrolę nad wszelkimi strategicznymi technologiami, decyzjami dotyczącymi rozwoju czy obsługi klientów końcowych. Naszym zadaniem jest skupienie się na obszarach wymagających naszej szczegółowej wiedzy i doświadczenia: usług informatycznych oraz telekomunikacyjnych.

Obie strony czerpią korzyści z takiego rozwiązania: Partnerzy zachowują kontrolę nad decyzjami strategicznymi, stają się bardziej elastyczni i uzyskują obniżkę kosztów, zyskując możliwość swobodnego koncentrowania się na swojej głównej działalności biznesowej. Dzięki temu nasza firma rozwija się i może świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Rectangle 7
Rectangle 8

Od 2003 roku realizujemy usługi w modelu outsourcingowym dla naszych Partnerów. Kluczowe obszary, w których realizowaliśmy nasze usługi to:

  • dostęp do Internetu
  • dostęp do telefonu
  • wsparcie informatyczne firm
  • administracja urządzeń sieciowych
  • budowa oraz rozbudowa sieci teleinformatycznych
  • utrzymywanie infrastruktury sieciowej
  • wdrożenia systemów wspomagających zarządzenie
  • serwisowanie i utrzymywanie sprzętu komputerowego
Biuro Obsługi Klienta

Dział obsługi klienta

Obsługa Klienta w Furora Liquid Systems

Porozmawiajmy!

Biuro Obsługi Klienta i Zamówienia

Tel: 83 351 00 00

Infolinia czynna jest
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9.00 – 17.00
w soboty w godzinach: 9.00 – 14.00

Polityka prywatności

14 + 2 =