Szybki Internet
Światłowodowy

Odkryj jak szybki
może być Internet
w Twoim domu

Gmina i okolice

Internet światłowodowy

100/20

Mb/s

69,99 zł/mc

Bez limitu danych
Stała prędkość
Sieć w zasięgu ręki
Dostępność 99,9%
Aktywacja już od 1zł
Umowa na 24 miesiące

Internet światłowodowy

300/50

Mb/s

83,99 zł/mc

Bez limitu danych
Stała prędkość
Do zastosowań multimedialnych
Dostępność 99,9%
Aktywacja już od 1zł
Umowa na 24 miesiące

Internet światłowodowy

600/100

Mb/s

96,99 zł/mc

Bez limitu danych
Stała prędkość
Szybkie łącze dla wymagajcych
Dostępność 99,9%
Aktywacja już od 1zł
Umowa na 24 miesiące

* cena dla klienta indywidualnego

Brak Limitu 200x130

Brak limitu

Zyskujesz nieograniczony dostęp do świata rozrywki, edukacji i komunikacji. Technologia światłowodowa nie ma żadnych technicznych limitów dotyczących liczby kanałów TV, a także prędkości wysyłania i odbierania danych, czy rozmów telefonicznych. Korzystanie ze wszystkich usług jednocześnie nie ma wpływu na jakość.

Technologia Jutra 200x130

Technologia przyszłości

To obecnie najnowocześniejsza i najwydajniejsza technologia dostarczania Internetu, telewizji i innych danych. Dziś jesteś w stanie wykorzystać zaledwie 1% jej możliwości, a więc nawet za kilkanaście lat nie będziesz musiał zmieniać operatora, bo żaden nie będzie oferował doskonalszej technologii.

Jedno łącze

Jedno łącze

Teraz możesz być liderem technologii. Wystarczy, że masz w swoim domu jedno małe gniazdko z ultraszybkim łączem i mnóstwem dostępnych usług. Jeśli korzystasz z wielu urządzeń jednocześnie, np. oglądasz filmy online, wysyłasz większe pliki, grasz online i nie możesz czekać na buforowanie danych, potrzebujesz światłowodu w swoim domu!

Pewność I Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Pomiędzy operatorem a Twoim domem nie ma żadnych urządzeń wykorzystujących prąd, a te są zwykle najbardziej zawodne. Co ważne, konstrukcja techniczna światłowodu sprawia, że jest on całkowicie stabilny i odporny na wszelkie warunki pogodowe. Nic więc nie jest w stanie zakłócić Twojego dostępu do internetu i rozrywki.

Opłaty jednorazowe

Koszt instalacji

50 zł

Koszt aktywacji

50 zł

Z opcją Furora WiFi nasz internet jest wszędzie!

Oferowany przez nas router to niewielkie i nowoczesne urządzenie, które rozprowadza sygnał Wi-Fi  po całym Twoim domu. Dzięki temu masz Internet w każdym pokoju i na każdym piętrze. Twoje Wi-Fi nie traci na szybkości przesyłu danych, a sygnał jest mocny w każdym pomieszczeniu.

Technologia światłowodowa od Furora to ogromna prędkość, a jego rozproszenie po mieszkaniu możliwe jest tylko dzięki nowoczesnym urządzeniom. Należy pamiętać że nie każdy router jest w stanie sobie z tym poradzić.

N

Bezprzewodowy router

N

telewizja 4K

N

Poznaj: Multiroom Furora

WiFi w każdym pomieszczeniu

Multiroom

Z opcją Furora WiFi nasz internet jest wszędzie!

Dzięki zaawansowanej technologii WiFi, teraz możemy korzystać z Internetu praktycznie w każdym zakamarku naszego domu lub biura. Bez względu na to, czy znajdujemy się na górze, na dole, czy w odległym pomieszczeniu, silny sygnał WiFi sprawia, że korzystanie z Internetu staje się łatwe i wygodne.

Nowoczesne rozwiązania WiFi otwierają przed nami możliwość pełnego dostępu do informacji, rozrywki i pracy w dowolnym miejscu. Brak kabli eliminuje tradycyjne ograniczenia związane z położeniem urządzeń, umożliwiając nam korzystanie z sieci na różnych urządzeniach mobilnych w zasięgu sieci. W naszym domu każde pomieszczenie staje się potencjalnym miejscem do przeglądania Internetu, strumieniowania ulubionych treści czy prowadzenia pracy zdalnej.

Zalety tej zaawansowanej technologii WiFi stają się szczególnie widoczne w codziennym życiu. To więcej niż tylko dostęp do Internetu – to możliwość pełnego korzystania z cyfrowego świata w każdym miejscu, w każdym momencie, bez zbędnych ograniczeń.

Biuro Obsługi Klienta

Dział obsługi klienta

Obsługa Klienta w Furora Liquid Systems

Porozmawiajmy!

Biuro Obsługi Klienta i Zamówienia

Tel: 83 351 00 00

Infolinia czynna jest
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9.00 – 17.00
w soboty w godzinach: 9.00 – 14.00

Polityka prywatności

5 + 4 =