Czym jest światłowód od Furora?

Furora Światłowód to najnowocześniejsza technologia w Twoim domu. Dlaczego? Ponieważ oferuje Ci prędkość, najwyższą jakość sygnału odporna na warunki atmosferyczne, oraz stabilność oraz niski ping. Dzięki tej technologii światłowodowej zobaczysz telewizję i Internet w zupełnie nowym wydaniu. Bez żadnych ograniczeń.

Technologia światłowodowa od Furora to nieograniczone możliwości. Baw się, rozwijaj swoje zainteresowania, komunikuj z innymi – bez żadnych technicznych ograniczeń!

Brak limitu

Zyskujesz nieograniczony dostęp do świata rozrywki, edukacji i komunikacji. Technologia światłowodowa nie ma żadnych technicznych limitów dotyczących liczby kanałów TV, a także prędkości wysyłania i odbierania danych, czy rozmów telefonicznych. Korzystanie ze wszystkich usług jednocześnie nie ma wpływu na jakość.

Technologia przyszłości

To obecnie najnowocześniejsza i najwydajniejsza technologia dostarczania Internetu, telewizji i innych danych. Dziś jesteś w stanie wykorzystać zaledwie 1% jej możliwości, a więc nawet za kilkanaście lat nie będziesz musiał zmieniać operatora, bo żaden nie będzie oferował doskonalszej technologii.

Jedno łącze

Teraz możesz być liderem technologii. Wystarczy, że masz w swoim domu jedno małe gniazdko z ultraszybkim łączem i mnóstwem dostępnych usług. Jeśli korzystasz z wielu urządzeń jednocześnie, np. oglądasz filmy online, wysyłasz większe pliki, grasz online i nie możesz czekać na buforowanie danych, potrzebujesz światłowodu w swoim domu!

Pewność i bezpieczeństwo

Pomiędzy operatorem a Twoim domem nie ma żadnych urządzeń wykorzystujących prąd, a te są zwykle najbardziej zawodne. Co ważne, konstrukcja techniczna światłowodu sprawia, że jest on całkowicie stabilny i odporny na wszelkie warunki pogodowe. Nic więc nie jest w stanie zakłócić Twojego dostępu do internetu i rozrywki.

Sprawdź, jak szybki może być Twój internet od Furora!

Zobacz przykładowy czas pobrania pliku o wadze 250MB z Internetem Furora dla ośmiu różnych pakietów. W ramach pakietów podstawowych oferujemy łącza asymetryczne w ośmiu pakietach. Cechuje je większa prędkość pobierania (ang. download) od prędkości wysyłania danych (ang. upload).

Technologia światłowodowa od Furora daje Ci nieograniczone możliwości. Baw się, rozwijaj swoje zainteresowania, komunikuj z innymi – bez żadnych technicznych ograniczeń.

Oferta Furora Internet

Z opcją Furora WiFi nasz internet jest wszędzie! 

Oferowany przez nas router to niewielkie i nowoczesne urządzenie, które rozprowadza sygnał Wi-Fi  po całym Twoim domu. Dzięki temu masz Internet w każdym pokoju i na każdym piętrze. Twoje Wi-Fi nie traci na szybkości przesyłu danych, a sygnał jest mocny w każdym pomieszczeniu.

Technologia światłowodowa od Furora to ogromna prędkość, a jego rozproszenie po mieszkaniu możliwe jest tylko dzięki nowoczesnym urządzeniom. Należy pamiętać że nie każdy router jest w stanie sobie z tym poradzić.

Bezprzewodowy router to jedyne urządzenie jakiego potrzebujesz, aby korzystać z naszych usług.

Za router nie ma opłaty miesięcznej, nie musisz również nic kupować aby cieszyć się połączeniem bezprzewodowym jak u innych operatorów. Wszyscy w zasięgu routera mogą podłączyć się do sygnału LS-Net w tym samym czasie – nie istnieje ograniczenie użytkowników. Prostota konfiguracji sieci domowej pozwoli wszystkim domownikom dzielić się dostępem do plików, drukarek oraz innych urządzeń.

Światłowodowe multimedia to również telewizja 4K

Nasze łącze światłowodowe może zapewnić Ci niesamowite wrażenia z oglądania programów w jakości Full HD. Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.

Co powiesz na prawie 200 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 120 w jakości HD? Pamiętaj, że oferta programowa jest równie ważna co jakość sygnału, dlatego już dziś postaw na światłowód od Furora! Porównaj  moc światłowodu z klasycznym połączeniem telewizyjnym i odpowiedz sobie na pytanie, co wybierasz!

Telewizja po światłowodzie od Furora to najlepsza jakość oraz bogactwo różnorodnych kanałów

Zobacz Pełną ofertę programową

Zakończ domowe wojny
o pilota

Każdego wieczoru na Twoich oczach rozgrywa się walka o pilota do telewizora? Kolejny raz rezygnujesz z odcinka serialu, aby zrobić przyjemność partnerowi, który chce obejrzeć ważny mecz ulubionej piłkarskiej drużyny?

Furora ma dla Was rozwiązanie w postaci nowoczesnej usługi Multiroom. Dzięki niej masz możliwość oglądania różnych kanałów telewizyjnych nawet na czterech telewizorach jednocześnie w ramach jednej umowy! Jakość HD, najwyższy komfort korzystania z usługi oraz nowoczesne rozwiązania – to wszystko masz w zasięgu ręki dzięki usłudze Multiroom!

Jak działa multiroom furora?

Multiroom HD to możliwość oglądania różnych programów w jakości HD nawet na 4 telewizorach jednocześnie.

Programy z Twojego abonamentu są dostępne na każdym odbiorniku telewizyjnym z opcją Multiroom.

Mecz i serial w jednym czasie? Z Furora Multiroom to nie problem. Każdy może być panem swojego pilota i oglądać to, co mu się podoba.